Moje podwójne życie.


Uznałam, że opiszę to, co w moim życiu jest bardzo nietypowe i inne. Czuję się z tego powodu dumna i wyjątkowa. Jeśli chcesz poczuć się jak ja koniecznie spróbuj znaleźć coś, co sprawi, że będziesz szczęśliwa.. Pamiętaj, tyko, że to, co mówią ludzie jest nieważne, rób to, co kochasz. To właśnie pasja określa Twoją wyjątkowość i kreatywność. 
Moje drugie życie to muzyka, Muzyka Dawna. Wraz z trójką dziewczyn tworzymy skład, jeszcze nieoficjalnie nazwany - Integri. Pewnie myślisz, że Muzyka Dawna jest nudna. Muszę Cię zdziwić, bo bycie w zespole to nie tylko granie, to świetna zabawa, emocje jakie towarzyszą nam na koncertach, duma i zadowolenie z wykonanej pracy, to przyjaźń. Tak jak na koncertach współczesnych muzyków, czujesz się normalnie, wiesz, że jest rok 2016, że to dzieję się właśnie dzisiaj. My przenosimy publiczność ale również siebie w odległe epoki. Przy każdym utworze staramy się stworzyć mistyczny klimat, próbujemy oderwać ludzi od rzeczywistości. Dajemy ludziom wyciszenie, spokój ale i podekscytowanie. Gdy będziesz miał/a możliwość pójść na Koncert Muzyki Dawnej to koniecznie zrób to. Gwarantuje, że poczujesz się wyjątkowo, znajdziesz tam drugie, inne życie. Nic więcej nie muszę dodawać. Po prostu otwórz filmik, który znajduję się pod tekstem. Zagramy dwa, skrócone utwory. Koniecznie napisz, co o tym myślisz. 

Komentarze

 1. O jej ! Pierwszy raz słyszę taką muzykę i powiem szczerze, że jest bardzo fajna ! :) Taką pasję się ceni ! :)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie, Paputeq 

   
    


   

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejka! Chciałabym Cię zaprosić do mojego kunkursu w którym do wygrania jest pomadka i konturówka Kylie Jenner!:) *KLIK*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo interesujące Hobby, takie inne, ale wydaje się być magiczne. Można się przy tej muzyce przenieść w inne czasy, ale także odnaleźć spokój. Życzę powodzenia w konkursie! Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa pasja!:D
  Bardzo fajna muzyka, chociaż pierwszy raz ją słyszę;)

  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Taka muzyka ma w sobie to "coś", przenosi w inne czasy. Fajnie, że masz taką pasję i że nie boicie się tego pokazywać. Może w przyszłości wybiorę się akurat na Was koncert ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłoby fajnie spotkać się na koncercie. Na pewno napiszę o najbliższym koncercie. :)

   Usuń
 6. Łał! Pierwszy raz słyszę taką muzykę i muszę przyznać jest piękna, taka magiczna po prostu ma w sobie to ,,coś " ,coś co przenosi ludzi do innego świata (a mnie przeniosło ,naprawdę). Bardzo przyjemnie się tej muzyki słucha :)

  Pozdrawiam cieplutko :*
  Zapraszam a wolnej chwili http://paulina-juni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta muzyka ma coś takiego w sobie podoba mi się *O*
  http://ruudegirls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawy post :)
  http://klaudencja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna muzyka, lubie taką!
  KLIK

  OdpowiedzUsuń
 10. taka muzyka ma w sobie taki specjalny klimat :D Życzę wielu sukcesów i powodzenia!/Karolina

  Dwie Perspektywy Blog [Klik]

  OdpowiedzUsuń
 11. Faktycznie, pasja niespotykana, warto było o niej napisać. Niewielu ludzi interesuje się dawną muzyką, ale właśnie to czyni Twoje hobby wyjątkowym i odpowiednim do tego właśnie konkursu. Powodzenia!
  http://sloiczeknutelli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie słucham takiej muzyki, ale jest wyjątkowa..

  Zapraszam do siebie+ obserwuje
  typical-teengirl.blogspot.com
  oddaje obserwacje:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czasami słucham takiej muzyki, jest wyjątkowa zgadzam się, to bardzo ciekawe zajęcie ! Nie słyszałam za bardzo o takich zespołach, więc naprawdę świetne ;)

  aansaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie słucham takiej muzyki ale ta jest inna. Pozdrawiam https://adusis.blogspot.com/2016/08/westerplatte.html

  OdpowiedzUsuń
 15. Ta muzyka jest naprawdę wyjątkowa! Świetny wpis :)

  Pozdrawiam ♥,
  yudemere

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty